Nagroda ustanowiona w 2011 roku przez środowisko muzyczne i przez to środowisko przyznawana najwybitniejszym jej przedstawicielom.
Jest przyznawana w czterech kategoriach: Nagroda honorowa za całokształt działalności, Osobowość roku, Wydarzenie roku oraz Odkrycie roku.

Wersja do druku

Udostępnij

Celem nagrody jest wyróżnienie indywidualnych osób, grup artystów i instytucji działających w obszarze szeroko rozumianej gatunkowo i chronologicznie artystycznej muzyki polskiej.

Jest przyznawana indywidualnym twórcom, artystom wykonawcom, muzykologom, krytykom, dziennikarzom, humanistom, badaczom, animatorom, popularyzatorom i managerom kultury, grupom artystów, a także instytucjom, wydarzeniom artystycznym oraz projektom twórczym, animacyjnym i edukacyjnym.

w ramach obecnej edycji

Wydarzenia

Publikacje

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close