Wersja do druku

Udostępnij

2020 to rok wyjątkowy: 10 jubileusz obchodzą zarówno Instytut Muzyki i Tańca, jak i nagroda Koryfeusz Muzyki Polskiej. Uroczysta gala wręczenia nagród odbędzie się 7 listopada 2020 roku o 19.00 na antenie TVP Kultura, w Programie Drugim Polskiego Radia, a także na kanale Instytutu Muzyki i Tańca na YouTubie.

Zapraszamy na jubileuszową galę wręczenia nagród Koryfeusz Muzyki Polskiej 7 listopada 2020 roku o 19.00 do wyjątkowej sali koncertowej na najwygodniejsze z kanap – te, które znajdziecie we własnych domach! Obowiązujący dress code: smoking, dres, mała czarna, szlafrok, boa z piór.

Gala będzie transmitowana na żywo na TVP Kultura, w Programie Drugim Polskiego Radia, a także na kanale Instytutu Muzyki i Tańca na YouTubie.

Na gali wręczymy nagrodę Koryfeusz Muzyki Polskiej w 4 kategoriach: Osobowość Roku, Wydarzenie Roku, Nagroda Honorowa oraz Odkrycie Roku. Nagrody finansowe ufundowało Stowarzyszenie Autorów ZAiKS oraz Związek Artystów Wykonawców STOART. Listę nominowanych znajdziecie na stronie: koryfeusz.org.pl.

Wystąpią dla Was:

Kayah – śpiew

Katarzyna Moś – śpiew

Joanna Zawartko – śpiew

Igor Herbut – śpiew

Andrzej Lampert – śpiew

Marta Wajdzik – saksofon

Adam Bałdych – skrzypce

Łukasz Belcyr – gitara

Mateusz Kołakowski – fortepian

Paweł Tomaszewski – fortepian

Robert Kubiszyn – kontrabas

Paweł Dobrowolski – perkusja

Chór Polskiego Radia

przygotowanie Chóru: Maria Piotrowska-Bogalecka

Polska Orkiestra Sinfonia Iuventus im. Jerzego Semkowa

Adam Sztaba – dyrygent, kierownik muzyczny

Organizatorzy:

Instytut Muzyki i Tańca, TVP Kultura

Partner:
Program Drugi Polskiego Radia

Patronat medialny:

Polskie Radio S.A., Rzeczpospolita, TVP Kultura, Polskie Centrum Informacji Muzycznej Polmic.pl, Presto, Jazz Forum, Jazzarium.pl oraz JazzPress

powiązane

Publikacje