Zbiory Biblioteki Narodowego Instytutu Muzyki i Tańca

Wersja do druku

Udostępnij

W związku z urlopem informujemy, że od 26 lipca do 16 sierpnia czytelnia Biblioteki Narodowego Instytutu Muzyki i Tańca jest nieczynna.


Zlokalizowana na drugim piętrze budynku przy ul. Aleksandra Fredry 8 w Warszawie, czynna jest od poniedziałku do czwartku w godzinach: 9.00–17.00.

Od 1 czerwca czytelnicy Biblioteki Narodowego Instytutu Muzyki i Tańca ponownie mają możliwość indywidualnych wizyt i korzystania z czytelni, z zachowaniem obowiązującej dyscypliny sanitarnej.

Korzystanie z zasobów będzie możliwe po wcześniejszym zgłoszeniu chęci przybycia, drogą mailową. W celu rezerwacji miejsca prosimy kierować zapytanie na adres: czytelnia@imit.org.pl lub pod nr tel. +48 22 829 20 08.

Działalność czytelni:

  • Wtorek 10.00-14.00
  • Czwartek 10.00-14.00
  • Piątek 10.00-14.00

Biblioteka Instytutu gromadzi, opracowuje oraz udostępnia publikacje, materiały audio, wideo i inne dotyczące tańca, muzyki oraz w podstawowym stopniu teatru. Zbiory te są udostępniane na miejscu w czytelni/mediatece.

Tutejsza biblioteka jest przestrzenią, w której można uczyć się, poszerzać swoje zainteresowania, rozwijać pasje, brać udział w spotkaniach autorskich oraz uczestniczyć w organizowanych lekcjach bibliotecznych.

Obecnie czytelnicy i goście biblioteki IMIT mogą korzystać z 5637 egzemplarzy (wszystkie pozycje w bibliotece) w tym 873 książek o tematyce tanecznej, 1402 książek o tematyce muzycznej, 781 nagrań wideo, 1100 nagrań audio, 780 periodyków, 701 wydawnictw nutowych.

Katalog online ze szczegółowym wykazem dostępnych publikacji znajduje się tutaj.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close