Wystartowała pilotażowa edycja Programu Rozwoju Pozatanecznych Kompetencji Zawodowych Tancerzy. Jego celem jest wsparcie profesjonalnych, czynnych zawodowo wykonawców tańca artystycznego w procesie rozwijania dodatkowych kompetencji zawodowych, niezwiązanych z karierą taneczną, które w dalszej perspektywie będą wspomagać ich pełne przekwalifikowanie zawodowe.

Wersja do druku

Udostępnij

Celem Programu jest wsparcie profesjonalnych, czynnych zawodowo tancerzy tańca artystycznego w procesie rozwijania dodatkowych kompetencji zawodowych, niezwiązanych z karierą taneczną, które w dalszej perspektywie będą wspomagać ich pełne przekwalifikowanie zawodowe.

W ramach Programu przyznawane są granty na pokrycie kosztów kursów oraz warsztatów w Polsce lub za granicą, rozwijających kompetencje przydatne na rynku pracy oraz szkoleń przygotowujących do konkretnego, wybranego zawodu.

Każdy tancerz może aplikować o grant raz w roku, maksymalnie trzy razy w trakcie trwania tanecznej kariery zawodowej. Maksymalna kwota, o którą można wnioskować w ramach jednego grantu wynosi 5 000 złotych brutto.

OSOBY ODPOWIEDZIALNE ZA REALIZACJĘ PROGRAMU:

Maciej Seniw – Kierownik Działu Edukacji i Popularyzacji Tańca
Ewa Salwa – Koordynatorka Pilotażowego Programu Rozwoju Pozatanecznych Kompetencji Zawodowych Tancerzy, ewa.salwa@nimit.pl, tel. +48 887 590 130;
Anna Čemeljić – Specjalistka ds. programowych, anna.cemeljic@nimit.pl, tel +48 785 170 000

DORADCZYNIE ZAWODOWE:

Dobrosława Choryńska-Chudy: dobroslawa.chorynska-chudy@ideedlatanca.pl tel. +48 607 304 894,
Ewa Warchoł: ewa.warchol@ideedlatanca.pl, tel. +48 604 611 788

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close