Nabór wniosków do Programu PolandDances / Tournée 2024 zostaje przedłużony do 19 maja. Program ten służy prezentacji i promocji polskich twórców(-czyń) tańca wśród zagranicznych kuratorów, prezenterów, producentów i publiczności. Zachęcamy do zapoznania się ze zmianami w Regulaminie.

Wersja do druku

Udostępnij

Wnioski można składać do 19 maja 2024 roku.

Dodatkowo, 8 maja 2024 roku w godzinach 12:00-13:30 odbędzie się spotkanie informacyjne online, podczas którego będzie można uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące składania wniosków.

Szczegółowe informacje dotyczące zmian w Regulaminie Programu, w tym zmiany terminu naboru oraz zniesienia wymogu posiadania strony internetowej lub profili w mediach społecznościowych w języku angielskim, znajdują się w załączniku do niniejszego ogłoszenia.

Link do rejestracji na spotkanie informacyjne na Microsoft Teams: https://t.ly/zvxzY
Identyfikator spotkania: 378 176 732 47
Kod dostępu: sswNN7

Zapraszamy do udziału!

„PolandDances / Tournée” to program, w ramach którego dofinansowywane będą prezentacje polskich spektakli tanecznych na arenie międzynarodowej. Program ten służy prezentacji i promocji polskich twórców tańca wśród zagranicznych kuratorów, prezenterów, producentów i publiczności.

Osoby odpowiedzialne za realizację programu:

dr hab. Aleksandra Dziurosz, prof. ucz. – Zastępca Dyrektora Narodowego Instytutu Muzyki i Tańca

Maria Opałka – Kierownik Działu Impresariatu Tańca

Mateusz Czekaj – Starszy Specjalista ds. Impresariatu Tańca, Manager Programu

Osoba do kontaktu:

Mateusz Czekaj, Starszy specjalista ds. impresariatu tańca

mateusz.czekaj@nimit.pl


powiązane

Publikacje