Wersja do druku

Udostępnij

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego ogłosił nabór w programie Muzyczny ślad. Operatorem programu jest Instytut Muzyki i Tańca. Program dotyczy zadań realizowanych wyłącznie w roku 2018.

Strategicznym celem programu jest utrwalanie i wprowadzanie do obiegu wartościowych, niekomercyjnych nagrań utworów muzycznych, publikacji nutowych oraz naukowych i popularno-naukowych dotyczących muzyki, ze szczególnym uwzględnieniem ochrony dziedzictwa kulturowego związanego z muzyką polską i dzieł.

Regulamin programu dostępny jest także na stronie internetowej Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w zakładce Programy Ministra 2018.

Wnioski do programu Muzyczny Ślad mogą składać samorządowe instytucje kultury (z wyjątkiem instytucji współprowadzonych przez ministra i jednostki samorządu terytorialnego), organizacje pozarządowe, kościoły i związki wyznaniowe, uczelnie i szkoły artystyczne.

Wnioski można składać w terminie do 26 marca 2018 r. wyłącznie za pośrednictwem Elektronicznego Biura Obsługi Interesanta EBOI  (www.esp.mkidn.gov.pl).

Uwaga! Posimy przed złożeniem wniosku wnikliwie zapoznać się z regulaminem programu. W szczególności proszę zapoznać się z załącznikiem nr 2 do regulaminu pn. Pomoc publiczna. Informacje ogólne dotyczące pomocy publicznej znadują się poniżej razem z regulaminem.

Budżet programu wraz z odwołaniami wynosi 1 150 000 zł.

 

WYNIKI NABORU WRAZ Z ODWOŁANIAMI

Do pobrania

Regulamin

Wytyczne do programów MKiDN 2018

Wytyczne do programów MKiDN po zmianie 

Komunikat – pomoc publiczna

Instrukcja „krok po kroku” od założenia konta do złożenia i wysłania wniosku

Oswiadczenie wykonawcy

 

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt od poniedziałku do czwartku w godz. 11:00 – 15:00, Małgorzata Lipiec-Hoppe; tel.: (22) 829 20 27, 606 908 048, malgorzata(dot)lipiec@imit(dot)org(dot)pl