Wersja do druku

Udostępnij

Zachęcamy do oglądnięcia filmu z działań promocyjnych zrealizowanych w ramach programu „Mały Kolberg” w wybranych miejscowościach w Polsce w roku 2015. Była to kontynuacja projektu rozpoczętego w Roku Kolberga w 2014. Projekt realizują wspólnie Fundacja Rozwoju Dzieci im. J.A. Komeńskiego oraz Instytut Muzyki i Tańca.

Film, przygotowany przez Witolda Roy Zalewskiego, jest dostępny na kanale „Małego Kolberga” na You Tube: https://www.youtube.com/watch?v=vQAlTvVj8RU

Promocja rezultatów projektu i jego zasobów prowadzona była przez cały 2015 rok. „Mały Kolberg” promowany był między innymi na stronach Fundacji Rozwoju Dzieci, Partnerstwa na Rzecz Rozwoju i Edukacji Małych Dzieci, stronach Fundacji Wspomagania Wsi, na ngo.pl, drogą mailową, podczas wydarzeń organizowanych przez Fundację, na facebookach. Wydarzenia, podczas których pokazywano stronę www Małego Kolberga i prezentowano na nich jej zasoby, to m.in. spotkanie w Marózie, majówka w Boguszycach, majówka w Wilkowicach, seminaria i spotkania w ramach projektu Wzmocnienie Partnerstwa na Rzecz Rozwoju i Edukacji Małych Dzieci, szkolenia w ramach projektu „Przedsiębiorcze dzieci” w Olsztynie, spotkanie Perełek Komeńskiego – grupy animatorek, nauczycielek i bibliotekarek.

„Mały Kolberg” będzie kontynuowany w roku 2016. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do współpracy!

powiązane

Publikacje