Narodowy Instytut Muzyki i Tańca zaprasza na spotkanie pn. „Wsparcie na każdym etapie kariery tanecznej i po jej zakończeniu”, które odbędzie się w dn. 10 grudnia (niedziela) w godzinach 12:00 – 17:00 w Warszawie przy ulicy Racławickiej 99 w B’Fort.

Wersja do druku

Udostępnij

Spotkanie, połączone z promocją publikacji „Poza sceną. Druga kariera”, będzie okazją do poznania tancerek i tancerzy, którzy już zakończyli proces przekwalifikowania zawodowego i z sukcesem odnaleźli się w nowych profesjach.

W wydarzeniu wezmą również udział przedstawiciele International Organization for the Transition of Professional Dancers (IOTPD), którzy w odniesieniu do działań organizacji członkowskich z różnych krajów, opowiedzą o wieloletnim doświadczeniu w pracy z tancerkami i tancerzami w procesie zmiany zawodowej oraz o współpracy z kadrą zarządzającą zespołami.

W sercu Mokotowa, w nowocześnie zaaranżowanej przestrzeni historycznego Fortu stworzymy przestrzeń dla wymiany myśli i doświadczeń oraz możliwość spotkania wszystkim tancerkom i tancerzom, ich rodzinom, przedstawicielom instytucji, dyrektorom teatrów, kierownikom baletu i wszystkim osobom, dla których taniec i los tancerzy i tancerek nie jest obojętny. Jeżeli przeszkodą w zapisie na wydarzenie jest brak opieki nad dzieckiem, mamy rozwiązanie! Można przyjść z dzieckiem. Zapewniamy przestrzeń do zabawy oraz wsparcie animatora.

Planowany przebieg spotkania:

12.00 – 12.15 – powitanie

12.15 – 13.15 – I panel „Program stypendialny oczami stypendystów”

13.15 – 13.45 – rozmowy przy kawie

13.45 – 14.30 – obiad

14.30 – 15.30 – II panel „Program przekwalifikowania zawodowego w kontekście instytucji polskich i zagranicznych”

15.30 – 16.00 – rozmowy przy kawie

16.00 – 17.00 – rozmowy lub taniec dla chętnych – silent dance party

Udział w spotkaniu należy potwierdzić najpóźniej do 28 listopada przez formularz:  https://forms.office.com/e/M7j5J3hHJv

Czekamy na Was w samo południe 10 grudnia w B’Fort!


Koordynatorki programu:

Monika Kaszewska – koordynatorka Programu Przekwalifikowania Zawodowego Tancerzy monika.kaszewska@nimit.pl

Anna Čemeljić – główna specjalistka ds. edukacji i popularyzacji tańca anna.cemeljic@nimit.pl

Ewa Salwa – koordynatorka Programu Rozwoju Pozatanecznych Kompetencji Zawodowych Tancerzy ewa.salwa@nimit.pl