Wersja do druku

Udostępnij

Chcesz być częścią najważniejszego wydarzenia tanecznego w Polsce w 2017 roku? Dołącz do ekipy tworzącej Polską Platformę Tańca 2017! Poszukujemy wolontariuszy, którzy  w dniach 31 marca-5 kwietnia 2017 mogą być w Bytomiu i wesprzeć nas w organizacji Platformy (tylko osoby pełnoletnie).

Szukamy osób pełnych pasji, refleksji i energii, którzy zgodzą się na zasadzie wolontariatu zaangażować w:

 

*opiekę nad artystami oraz gośćmi Polskiej Platformy Tańca;

*obsługę spektakli i innych wydarzeń PPT 2017;

*pomoc obsłudze technicznej;

*działania promocyjne.

 

POSZUKIWANI

Ludzie otwarci, kreatywni, zainteresowani kulturą i sztuką, lubiący pracę z ludźmi, którzy pragną zdobyć nowe doświadczenie lub odbyć praktyki zawodowe. Jednocześnie ludzie odpowiedzialni, sumienni, pracowici i poważnie traktujących swoje obowiązki. Wymagana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym. Doświadczenie w pracy wolontariusza nie jest wymagane.

 

OFERTA

Organizatorzy wolontariatu będą traktować wolontariuszy jako członków zespołu Teatru. Będą dbać o to, aby mogli brać udział w obsługiwanych imprezach (wejściówki na spektakle). Będą dzielić z nimi doświadczenie wspólnej pracy w twórczej atmosferze. Na zakończenie współpracy otrzymają zaświadczenie bądź rekomendację dla potrzeb swojej dalszej kariery zawodowej.

 

CO i DO KOGO PRZESŁAĆ?

Do 1 marca (środa), godz. 15.00 należy przesłać wypełniony formularz zgłoszeniowy na adres elektroniczny:

pr@teatrrozbark.pl

Do pobrania:
Karta zgłoszenia

Osoby wybrane na podstawie zgłoszeń zostaną zaproszone na rozmowę w celu ustalenia wymiaru czasu pracy, zadań i oczekiwań obydwu stron.