Serdecznie zapraszamy na bezpłatny, otwarty webinar dla tancerzy zawodowych „Stypendia i granty, czyli wsparcie finansowe dla artystów tancerzy”. Webinar poprowadzą doradczynie zawodowe na stałe związane z Programem przekwalifikowania zawodowego tancerzy.

Wersja do druku

Udostępnij

Podczas webinaru dowiesz się:

  • jakie są terminy najbliższych naborów wniosków stypendialnych i grantowych w Programie przekwalifikowania zawodowego tancerzy;
  • jakie są warunki otrzymania stypendium na zdobycie nowego zawodu;
  • jakie są warunki otrzymania grantu na pokrycie kosztów kursów oraz szkoleń rozwijających pozataneczne kompetencje.

Podczas webinaru oraz po jego zakończeniu będzie czas, by zadać pytania doradczyni zawodowej i umówić się na konsultację indywidualną.

Terminy webinarów:

  • 5 czerwca (poniedziałek), w godzinach 11.00-12.30 – Ewa Warchoł
    link do webinaru

Dobrosława Choryńska-Chudy

Doradczyni zawodowa i trenerka z zakresu aktywizacji zawodowej i rynku pracy. Wspiera przy planowaniu rozwoju zawodowego, reorientacji zawodowej oraz wyborze ścieżki edukacyjnej. Doradza i analizuje predyspozycje i potencjał zawodowy w prowadzeniu własnej działalności gospodarczej.

Licencjonowana trenerka programu „Spadochron” dla osób planujących karierę, zmieniających zawód i szukających pracy. Ma ponad 10-letnie doświadczenie doradcy personalnego w HR w zakresie m.in. ścieżek rozwoju, rekrutacji oraz assessor w projektach Assessment i Development Centre (Centrum Oceny i Rozwoju). Prywatnie pasjonatka tańca towarzyskiego i tanga argentyńskiego.

Ewa Warchoł

Doradczyni zawodowa, coach, psychotraumatolożka, trenerka. Certyfikowana konsultantka narzędzi diagnostycznych (MBTI, Insight/DISC, Kompas Kariery), licencjonowana trenerka międzynarodowego programu „Spadochron” przygotowującego do podjęcia lub zmiany pracy.

Od 5 lat prowadzi zajęcia z doradztwa zawodowego na uczelniach wyższych w Gdańsku i Warszawie. Posiada praktyczną i teoretyczną znajomość mechanizmów rynku pracy, w tym na podstawie blisko 25-letniego doświadczenia pracy w różnych branżach jako ekspert ds. rozwoju pracowników i rekruter. Realizuje kompleksowe programy outplacementowe we współpracy z międzynarodowymi liderami w tej branży. Od 2008 roku specjalizuje się w pracy z osobami w zmianie, w tym dokonującymi wyborów edukacyjno-zadowowych.

Prywatnie fascynuje się muzyką i tańcem dawnym. Przez 17 lat tańczyła w amatorskich zespołach tańca dawnego Pawanilia w Polsce i Pastime w UK. Uczestniczyła w kursach tańca prowadzonych między innymi przez: Barbarę Sparti, Lieven’a Baert’a, Brunę Gondoni, Dorothée Wortelboer, Jane Gingell.

Więcej informacji: