Wystawa multimedialna zatytułowana "Dzieło Oskara Kolberga. Podstawa źródłowa i inspiracja" uzupełniła stałą wystawę biograficzną w Muzeum im. Oskara Kolberga w Przysusze.

Wersja do druku

Udostępnij

Wystawa multimedialna zatytułowana „Dzieło Oskara Kolberga. Podstawa źródłowa i inspiracja” uzupełniła stałą wystawę biograficzną w Muzeum im. Oskara Kolberga w Przysusze. Zapewnia ona atrakcyjną prezentację zasobów Muzeum i instytucji zajmujących się spuścizną etnograficzną, folklorystyczną i muzyczną Kolberga. Ekspozycja umożliwia wielowymiarową narrację i ułatwia dostęp do kolekcji muzealiów i materiałów kolbergowskich, uwzględniając preferencje zwiedzającego.

Projekt zrealizowany został przez Muzeum Wsi Radomskiej oraz Instytut Muzyki i Tańca, i dofinansowany został z budżetu Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Materiały

Wybór dokumentacji audiowizualnej, będącej efektem działań prowadzonych przez Narodowego Instytutu Muzyki i Tańca od 2010 roku.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close