Projekt „Mały Kolberg” skierowany był do osób pracujących z dziećmi (w wieku od urodzenia do 10. roku życia) w bibliotekach, przedszkolach, szkołach, ośrodkach kultury, muzeach, a także poza instytucjami.

Wersja do druku

Udostępnij

Projekt „Mały Kolberg” skierowany był do osób pracujących z dziećmi (w wieku od urodzenia do 10. roku życia) w bibliotekach, przedszkolach, szkołach, ośrodkach kultury, muzeach, a także poza instytucjami. Uczestnicy – biorąc udział w warsztatach, a następnie tworząc własne lokalne przedsięwzięcia – poznawali i włączali w pracę z dziećmi tradycyjne zabawy, wyliczanki, piosenki, opowieści i inne elementy rodzimych tradycji.

Projekt zrealizowany został przez Fundację Rozwoju Dzieci im. J.A. Komeńskiego oraz Instytut Muzyki i Tańca.

www.akademiakolberga.pl

Materiały

Wybór dokumentacji audiowizualnej, będącej efektem działań prowadzonych przez Narodowego Instytutu Muzyki i Tańca od 2010 roku.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close