Album "Squirrels and Butterflies" zespołu Michał Milczarek Trio jest efektem realizacji trzeciej edycji programu IMIT "Jazzowy Debiut Fonograficzny". Album został wydany nakładem wytwórni Akademia Rocka.

Wersja do druku

Udostępnij

Album „Squirrels and Butterflies” zespołu Michał Milczarek Trio jest efektem realizacji trzeciej edycji programu IMIT „Jazzowy Debiut Fonograficzny”. Album został wydany nakładem wytwórni Akademia Rocka.

Kompozycje, które się na nim znajdują przedstawiają jazz w innowacyjnej odsłonie brzmieniowej. Zadbali o to nie tylko muzycy i ich pomysły aranżacyjne, ale również producent albumu – Envee.

Zespół tworzą:

  • Michał Milczarek – gitara,
  • Mateusz Modrzejewski – perkusja,
  • Bartek Łuczkiewicz – bas

Materiały

Wybór dokumentacji audiowizualnej, będącej efektem działań prowadzonych przez Narodowego Instytutu Muzyki i Tańca od 2010 roku.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close