Album zespołu Immortal Onion - „Ocelot of Salvation” jest efektem realizacji szóstej edycji programu IMIT „Jazzowy Debiut Fonograficzny”. Album został wydany nakładem wytwórni Requiem Records.

Wersja do druku

Udostępnij

Album zespołu Immortal Onion – „Ocelot of Salvation” jest efektem realizacji szóstej edycji programu IMIT „Jazzowy Debiut Fonograficzny”. Album został wydany nakładem wytwórni Requiem Records.

Skład zespołu:
Ziemowit Klimek – kontrabas/gitara basowa,
Tomir Śpiołek – fortepian/instrumenty klawiszowe,
Wojtek Warmijak – perkusja.

Koncert promujący album odbył się 6 lipca 2017 roku w Soho Factory w Warszawie, podczas Festiwalu Warsaw Summer Jazz Days 2017. Koncert został zorganizowany w ramach współpracy Instytutu Muzyki i Tańca z Fundacją Jazzarium.

Materiały

Wybór dokumentacji audiowizualnej, będącej efektem działań prowadzonych przez Narodowego Instytutu Muzyki i Tańca od 2010 roku.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close