Ideą Festiwalu Kontrolowanego było rozpowszechnianie muzyki XX i XXI wśród najmłodszych jej odbiorców, na gruncie wykonawczym, interpretacyjnym i teoretycznym oraz poprzez bezpośredni kontakt z wybitnymi osobowościami muzycznymi.

Wersja do druku

Udostępnij

Festiwal Lutosławski Kontrolowany

 

Ideą Festiwalu Kontrolowanego było rozpowszechnianie muzyki XX i XXI wśród najmłodszych jej odbiorców, na gruncie wykonawczym, interpretacyjnym i teoretycznym oraz poprzez bezpośredni kontakt z wybitnymi osobowościami muzycznymi. Pierwsza edycja Festiwalu, ze względu na ogłoszenie roku 2013 Rokiem Lutosławskiego, nosiła nazwę Lutosławski Kontrolowany i poświęcona była przede wszystkim twórczości i postaci tego wybitnego klasyka II połowy XX wieku.

Festiwal dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Lutosławski 2013 – Promesa, realizowanego przez Instytut Muzyki i Tańca.

 

LUTOSŁAWSKI KONTROLOWANY | 1

LUTOSŁAWSKI KONTROLOWANY | 2

Materiały

Wybór dokumentacji audiowizualnej, będącej efektem działań prowadzonych przez Narodowego Instytutu Muzyki i Tańca od 2010 roku.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close