Biuro Obchodów Roku Nowowiejskiego udostępnia, za zgodą spadkobierców kompozytora, zapis melodii i słów „Roty” Feliksa Nowowiejskiego i Marii Konopnickiej. Z zapisu tego można bezpłatnie i legalnie korzystać do publicznych występów do 31 grudnia 2017 roku.

Wersja do druku

Udostępnij

Biuro Obchodów Roku Nowowiejskiego udostępnia, za zgodą spadkobierców kompozytora, zapis melodii i słów „Roty” Feliksa Nowowiejskiego i Marii Konopnickiej. Z zapisu tego można bezpłatnie i legalnie korzystać do publicznych występów do 31 grudnia 2017 roku. Dokonywanie nowych opracowań na inne składy wokalne lub instrumentalne do końca 2016 roku, wymaga zgody spadkobierców.

 

W Polskim Wydawnictwie Muzycznym (www.pwm.com.pl) dostępna jest wersja na chór mieszany a cappella (partytura chóralna i studyjna) oraz wersja na orkiestrę symfoniczną (partytura i głosy) jako materiał wypożyczeniowy.

Materiały

Wybór dokumentacji audiowizualnej, będącej efektem działań prowadzonych przez Narodowego Instytutu Muzyki i Tańca od 2010 roku.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close