Wersja do druku

Udostępnij

Strona podmiotowa BIP Instytut Muzyki i Tańca jest tworzona zgodnie z następującymi aktami prawnymi:

Ustawa o dostępie do informacji publicznej z dnia 6 września 2001 r. Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 18 stycznia 2007 r. w sprawie Biuletynu Informacji Publicznej (teksty zamieszczonych powyżej aktów prawnych mają charakter jedynie informacyjny i nie stanowią źródła prawa).

W menu po lewej stronie znajdują się przyciski umożliwiające znalezienie informacji o podmiocie, kontakt do redakcji BIP, instrukcja obsługi, rejestr zmian oraz link do strony głównej Biuletynu Informacji Publicznej. Na samym dole strony wyświetla się liczba odwiedzin serwisu. Przyciski na górze strony umożliwiają wejście na: stronę główna serwisu BIP oraz stronę główną Instytut Muzyki i Tańca.

U góry ekranu, po prawej stronie umieszczone jest pole wyszukiwania. W pole to należy wpisać szukany tekst, a następnie nacisnąć klawisz Enter, lub nacisnąć przycisk znajdujący się po prawej stronie pola

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close