Wersja do druku

Udostępnij

Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję webinaru dla artystów tancerzy „Zbuduj swoją drugą karierę”, który poprowadzi Dobrosława Choryńska-Chudy.

Webinar rozpocznie się w sobotę 16 maja o 18.00 na platformie Zoom i będzie trwać ok. 2 godziny, w tym czas na pytania uczestników.

Podczas webinaru dowiedzą się Państwo:

•           w jaki sposób może pomóc doradca zawodowy,

•           czy umówić się z doradcą, jeżeli jeszcze nie mają Państwo gotowego pomysłu,

•           co jest ważne w planowaniu kariery zawodowej poza sceną,

•           kto może uzyskać stypendium Instytutu Muzyki i Tańca na zdobycie nowego zawodu w ramach Programu wsparcia reorientacji zawodowej tancerzy (aż do 40 000 zł),

•           jakie zawody wybierali i zdobyli tancerze i tancerki, którzy skorzystali z dofinansowania nauki.

Jeśli chcą Państwo poszukać dodatkowej pracy zawodowej, doradca zawodowy podpowie, jak stworzyć CV i gdzie znaleźć interesujące oferty.

Doradca będzie do Państwa dyspozycji w trakcie webinaru, a także po jego zakończeniu.

Link do spotkania: https://us02web.zoom.us/j/87269642497?pwd=NzZBRk9DblBjUWp5OXdzQTdXZDVtdz09.

Zachęcamy do dołączenia do strony wydarzenia na Facebooku.

O prowadzącej:

Dobrosława Choryńska-Chudy

Doradca zawodowy i trener z zakresu aktywizacji zawodowej i rynku pracy, wspiera przy planowaniu kariery i rozwoju zawodowego, reorientacji zawodowej oraz przy wyborze ścieżki edukacyjnej. Doradza i analizuje predyspozycje i potencjał zawodowy w prowadzeniu własnej działalności gospodarczej. Licencjonowany trener programu „Spadochron” dla osób planujących karierę, zmieniających zawód i szukających pracy. Ma ponad 15-letnie doświadczenie doradcy personalnego w HR  oraz doradcy zawodowego. Prywatnie pasjonatka tańca towarzyskiego i tanga argentyńskiego.

Kontakt:

dobroslawa.chorynska-chudy@ideedlatanca.pl

607 304 894

Webinar jest przygotowany przez zespół ekspertów związanych z Instytutem Muzyki i Tańca, realizujących działania w ramach Programu przekwalifikowania zawodowego tancerzy. Program jest prowadzony w całej Polsce od 2015 roku. Eksperci pomagają tancerzom w podejmowaniu decyzji o rozpoczęciu drugiej kariery zawodowej. Więcej informacji: www.ideedlatanca.pl.