Wersja do druku

Udostępnij

Serdecznie zapraszamy do udziału w cyklu webinarów „Zaplanuj swoją drugą karierę” w ramach Programu przekwalifikowania zawodowego tancerzy.

28 sierpnia odbędzie się webinar Rozumienie siebie i swoich emocji w zmianie zawodowej.

Zmiana jest jednym z ważnych elementów życia każdego z nas, doświadczamy jej wielokrotnie, w różnej skali: od zmiany kubka, w którym pijemy codzienną kawę, przez zmianę wystroju pokoju, w którym mieszkamy, zmianę repertuaru, w którym występujemy na scenie, po zmianę pracy – zmianę miejsca pracy czy też w ogóle zmianę zawodu, czyli przekwalifikowanie.

Każda zmiana może być zarówno źródłem ekscytacji, jak i stresu, może wzbudzać bardzo wiele sprzecznych emocji i powodować poczucie wewnętrznego chaosu.

Serdecznie zapraszamy na webinar poświęcony zmianie zawodowej, który poprowadzi Ewa Warchoł z zespołu  ekspertów związanych z Instytutem Muzyki i Tańca.

Na webinarze dowiesz się o:

  • etapach procesu zmiany i rozumieniu siebie w tym procesie,
  • emocjach, które pojawiają się w czasie zmiany zawodowej,
  • tym co robić, by dobrze zadbać o siebie i swoje emocje w zmianie zawodowej.

Na webinar zapraszamy tancerzy tańca artystycznego. Jeśli rozważasz zmianę zawodową, jeśli jesteś w jej trakcie zmiany zawodowej albo po prostu ważne jest dla Ciebie lepsze rozumienie siebie – zapraszamy!

Doradca będzie do Twojej dyspozycji w trakcie webinaru, a także po jego zakończeniu.

W czasie spotkania można zachować anonimowość i podać tylko imię czy pseudonim. Ujawnienie wizerunku podczas uczestnictwa w webinarze jest dobrowolne.

 

Kiedy: 28 sierpnia

O której: 18.00

Jak: na platformie Zoom pod linkiem: https://zoom.us/j/99053672717

 

O prowadzącej:

Ewa Warchoł

Doradca zawodowy, coach, psychotraumatolog, trener. Certyfikowany konsultant narzędzi diagnostycznych (MBTI, Insight/DISC, Kompas Kariery), licencjonowany trener międzynarodowego programu „Spadochron” przygotowującego do podjęcia lub zmiany pracy. Od 5 lat towarzyszy tancerzom tańca zawodowego w procesie przekwalifikowania. Ma praktyczną i teoretyczną znajomość mechanizmów rynku pracy, w tym na podstawie blisko 25-letniego doświadczenia pracy w różnych branżach jako ekspert ds. rozwoju pracowników i rekruter. Realizuje kompleksowe programy outplacementowe we współpracy z międzynarodowymi liderami w tej branży. Od 2008 roku specjalizuje się w pracy z osobami w zmianie, w tym dokonującymi wyborów edukacyjno-zawodowych. Od 5 lat prowadzi zajęcia z doradztwa zawodowego w szkołach wyższych w Gdańsku i Warszawie. Prywatnie fascynuje się muzyką i tańcem dawnym. Przez 17 lat tańczyła w amatorskich zespołach tańca dawnego Pawanilia w Polsce i Pastime w UK. Uczestniczyła w kursach tańca prowadzonych między innymi przez Barbarę Sparti, Lievena Baerta, Brunę Gondoni, Dorothée Wortelboer, Jane Gingell.

Kontakt:

ewa.warchol@ideedlatanca.pl

Webinar jest przygotowany przez zespół ekspertów związanych z Instytutem Muzyki i Tańca, realizujących działania w ramach Programu przekwalifikowania zawodowego tancerzy. Program jest prowadzony w całej Polsce od 2015 roku. Eksperci pomagają tancerzom w podejmowaniu decyzji o rozpoczęciu drugiej kariery zawodowej. Więcej informacji: ideedlatanca.pl.