Wersja do druku

Udostępnij

Miło nam poinformować, że wczoraj zakończyło się głosowanie Kolegium Elektorów nagrody Koryfeusz Muzyki Polskiej, podczas którego wyłoniono Laureatów nagrody we wszystkich trzech kategoriach. Przyznajemy, że podobnie, jak w zeszłym roku, walka o zaszczytne tytuły była bardzo wyrównana i nazwiska laureatów poznaliśmy dopiero kilka minut przed północą.

Głosowanie Kolegium Elektorów, którego skład opublikowany jest na stronie www.koryfeusz.org.pl w zakładce kolegium elektorów, trwało od 17 do 23 września.

Nazwiska Laureatów w kategoriach „Osobowość Roku” i „Nagroda Honorowa” oraz nazwę „Wydarzenia Roku” zostaną ogłoszone podczas uroczystej Gali wręczenia nagród Koryfeusz Muzyki Polskiej, w poniedziałek 1 października o godz. 20.00 w Studio Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego w Warszawie.

Zapraszamy do śledzenia transmisji na żywo na www.koryfeusz.org.pl i na antenie Programu Drugiego Polskiego Radia. Początek transmisji o godz. 20.00.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close