Wyniki naboru wniosków do 1. edycji Programu „Muzyczny ślad”

Wersja do druku

Udostępnij

Wyniki naboru wniosków do 1. edycji Programu „Muzyczny ślad” zostały opublikowane 22 czerwca 2018 roku przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Operatorem programu jest Instytut Muzyki i Tańca.

Decyzją Ministra do realizacji zostały wybrane 33 projekty o łącznej wartości 1.005.800,- złotych.

Pełna lista wniosków rozpatrzonych pozytywnie, negatywnie oraz odrzuconych z powodu błędów formalnych dostępna jest na stronie Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w zakładce Programy Ministra 2018 – Muzyczny ślad oraz na stronie IMiT w zakładce Programy – Programy ministra – Muzyczny ślad 2018.

W przypadku jeśli złożony wniosek nie otrzymał dofinansowania, ale w toku oceny uzyskał co najmniej 50 pkt., Wnioskodawcy przysługuje możliwość złożenia odwołania do dnia 02 lipca 2018 roku za pośrednictwem systemu EBOI (https://esp.mkidn.gov.pl/).

Program „Muzyczny ślad 2018” został ogłoszony przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego 26 lutego 2018 roku. Jego celem jest podnoszenie poziomu kultury muzycznej poprzez utrwalanie i wprowadzanie do obiegu wartościowych, niekomercyjnych nagrań utworów muzycznych, publikacji nutowych oraz naukowych i popularno-naukowych dotyczących muzyki, ze szczególnym uwzględnieniem ochrony dziedzictwa kulturowego związanego z muzyką polską.

LISTA WYNIKÓW NABORU

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close