Wersja do druku

Udostępnij

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom środowiska, 21 kwietnia 2020 roku uruchomiliśmy bezpłatny pakiet dla artystów muzyków i tancerzy wspieraMY.

Od tego czasu wzięliście udział w ponad 70 bezpłatnych konsultacjach psychologicznych on-line. Do Waszej dyspozycji był także zespół prawników, który udzielał porad w zakresie prawa pracy. By ułatwić Wam dostęp do wsparcia oferowanego przez instytucje państwowe, samorządowe, branżowe i pozarządowe, stworzyliśmy bazę wiedzy zbierającą w jednym miejscu informacje na ten temat.

Dostaliśmy od Was wiele miłych słów i komentarzy na temat pakietu, za które serdecznie dziękujemy. Umacniają nas w przekonaniu, że warto kontynuować działania w tym kierunku.

W Instytucie Muzyki i Tańca wspieramy artystów na różnych polach. Chcemy być otwarci i uważni na Wasze potrzeby. Uznaliśmy, że wakacje to dobry okres na pracę nad nową odsłoną poradnictwa nie tylko na czas pandemii, ale również na co dzień. Dziękujemy za zaufanie i nieustająco działamy, by Was wspierać.