Wersja do druku

Udostępnij

W dniach 7- 10 maja w ramach Festiwalu „Wszystkie Mazurki Świata” odbędą się warsztaty muzyki tradycyjnej współorganizowane przez IMiT w ramach programu „Szkoła mistrzów tradycji”.

Warsztaty śpiewu, gry na instrumentach i tańca odbędą się w Mazowieckim Centrum Kultury i Sztuki oraz w Państwowym Muzeum Etnograficznym w Warszawie. Poprowadzą je wybitni wiejscy mistrzowie oraz ich najlepsi młodzi kontynuatorzy.

Wśród  artystów zaproszonych do poprowadzenia warsztatów znaleźli się m.in. Jana Gaca (skrzypce), Stefan Nowaczek (skrzypce), Sławomir Czekalski (harmonia polska) i Marianna Bączek (śpiew kurpiowski).

Szczegółowy harmonogram warsztatów:

http://www.festivalmazurki.pl/festiwal-2013/warsztaty

Wstęp na warsztat – bezpłatny.

Organizatorem warsztatów jest Fundacja Wszystkie Mazurki Świata.

Warsztaty muzyki tradycyjnej odbywają się i są współfinansowane w ramach programu Instytutu Muzyki i Tańca „Szkoła Mistrzów Tradycji”.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close