Wersja do druku

Udostępnij

Instytut Muzyki i Tańca we współpracy z Fundacją Ciało/Umysł zaprasza na warsztat pokazujący możliwości wykorzystania narzędzi edukacyjnych (materiały audiowizualne, kanały tematyczne wraz z opisami problemowymi) stworzonych na stronie Numeridanse.tv w ramach projektu European Video Dance Heritage (materiały tłumaczone na język polski). Warsztat prowadzony w języku angielskim. Warsztaty odbędą się w Warszawie 21 września 2014 roku , godz. 12.00-17.00. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Organizatorzy nie pokrywają kosztów noclegu ani przejazdu uczestników. Zgłoszenia: CV + krótki list motywacyjny należy przesłać na adres: taniec@imit.org.pl do 8 września 2014 roku (w temacie maila: warsztaty edukacja).

 

Warsztat adresowany do osób zajmujących się edukacją kulturalną w dziedzinie tańca  zarówno w ramach działalności instytucji kultury, jak i poza nią.

 

Prowadzenie: Olivier Chervin, szef działu edukacji Numeridanse.tv

Warsztat realizowany w ramach projektu European Video Dance Heritage, http://evdhproject.eu/

 


 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close