Wersja do druku

Udostępnij

Z przyjemnością informujemy, że dokładnie rok od uruchomienia portalu TaniecPOLSKA, prowadzonego przez Instytut Muzyki i Tańca, w piątek 31 sierpnia 2012 ruszyła anglojęzyczna wersja portalu (niebieski przełącznik na górze strony, po lewej stronie).

Jest to wersja zredukowana w stosunku do wersji oryginalnej, zawiera jednak najważniejsze moduły, takie jak bazy Ludzie tańca (które zostaną uzupełnione we wrześniu i będą na bieżąco aktualizowane) i Instytucje, a także Aktualności i Wydarzenia (wybrane), oraz polskojęzyczną bibliografię i strony informacyjne. Wkrótce planujemy dołączenie zakładki i skrótu do Ogłoszeń Pracy.

Strona jest w fazie budowy, mamy jednak nadzieję, że w ciągu kilku tygodni osiągnie wstępny kształt. Jednocześnie informujemy, że podobnie jak wersja w języku polskim, również anglojęzyczna strona portalu będzie podlegała dalszym zmianom.

Będziemy wdzięczni za wszelkie uwagi lub sugestie związane z funkcjonowaniem wersji ENG. Prosimy o ich przesyłanie na adres: julia.hoczyk@taniecpolska.pl