Wersja do druku

Udostępnij

TańczMy to ogólnopolska akcja organizowana przez Instytut Muzyki i Tańca z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca. W roku 2019 odbywa się pierwsza edycja tego rodzaju przedsięwzięcia, zaplanowanego w terminie 26-29 kwietnia.

„Celem działania jest zrzeszenie środowiska tanecznego wokół ważnej dla nas wszystkich idei obchodów Międzynarodowego Dnia Tańca. Hasło „TańczMy” sugeruje właśnie ten wspólnotowy charakter, który mamy zamiar w kolejnych edycjach rozszerzyć także na inne środowiska, docierając do osób niezwiązanych na co dzień ze sztuką tańca” (Aleksandra Dziurosz, Zastępca Dyrektora Instytutu Muzyki i Tańca).

Wszystkie organizacje, które włączą się w akcję otrzymają możliwość oznaczenia organizowanych wydarzeń znakiem „TańczMy”, który będzie scalać te przedsięwzięcia wokół wspólnej idei. Informacje o wydarzeniach zostaną udostępnione na portalu taniecPOLSKA.pl oraz w mediach społecznościowych Instytutu Muzyki i Tańca. Uczestnicy programu otrzymają naklejki i drobne gadżety (ograniczona pula). 

By przyłączyć się do akcji, należy przesłać wypełnioną tabelę z danymi organizacyjnymi oraz załącznik z materiałami promocyjnymi do koordynatorki projektu, Aleksandry Kleinrok: aleksandra.kleinrok@imit.org.pl. Czekamy na Państwa zgłoszenia do 13 kwietnia 2019 r. 

TańczMy razem!

Zachęcamy również do zapoznania się z listem przewodnim akcji TańczMy (do pobrania)

MATERIAŁY DO POBRANIA:

Tabela z danymi organizacyjnymi (do pobrania)

Załącznik z materiałami promocyjnymi (do pobrania