Wersja do druku

Udostępnij

Zapraszamy do zapoznania się z projektem basetli kurpiowskiej wykonanym podczas warsztatów prowadzonych przez Andrzeja Staśkiewicza. Autorem dokumentacji jest Patrycja Kuczyńska.

Projekt basetli kurpiowskiej powstał w ramach IV edycji programu Instytutu Muzyki i Tańca „Szkoła mistrzów budowy instrumentów ludowych”.

Projekt znajduje się na stronie IMiT w zakładce „materiały” (filtr wyników – projekt instrumentu), gdzie również można zapoznać się z projektami instrumentów oraz filmami ze wszystkich zakończonych warsztatów poprzednich edycji programu.

Warsztaty budowy tradycyjnych instrumentów pasterskich Beskidu Śląskiego, z udziałem Andrzeja Staśkiewicza – mistrza i Patrycji Kuczyńskiej – ucznia, odbyły się w dniach od 1 lutego do 30 czerwca 2015 roku w warsztacie mistrza w łącznej liczbie ok. 100 godzin warsztatowych.

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close