Wersja do druku

Udostępnij

Z przyjemnością informujemy, że ruszyła strona internetowa projektu edukacyjnego Myśl w ruchu. Historie poszukiwaczy marzeń, realizowanego w 2013 przez Fundację im. Prof. Kazimierza Bartla z Krakowa, w ramach programu Instytutu Muzyki i Tańca Myśl w ruchu. Program skierowany jest do dzieci i młodzieży i realizowany jest od lutego do końca czerwca 2013 roku. Partnerami są: Zespół Szkół Ogólnokształcących Sportowych nr 2 (Gimnazjum 46, Szkoła Podstawowa nr 78) oraz XXX Liceum Ogólnokształcące, którego uczniowie z klas taneczno-teatralnych będą pomagać młodszym uczniom w pracy nad układami choreograficznymi.

Myśl w ruchu to program własny Instytutu Muzyki i Tańca, prowadzony pilotażowo we Wrocławiu i Lublinie w latach 2011 – 2012; opiera się na cyklu zajęć w ramach jednego semestru szkolnego.

Adres strony: http://www.myslwruchu.kbartel.org/index.html

Kolejne projekty w ramach programu Myśl w ruchu IMIT w 2013 ruszają w czerwcu (organizatorzy: Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Toruniu Partnerzy: I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Toruniu) i we wrześniu (organizator: Stowarzyszenie Teatralne Chorea).