Wersja do druku

Udostępnij

Serdecznie zapraszamy na Konferencję Rozsupłać sieć. Jak promować, dystrybuować i udostępniać muzykę w środowisku cyfrowym – przyszłość i teraźniejszość, która odbędzie się 30 maja 2012 w Warszawie. Zachęcamy  do zgłaszania udziału poprzez wypełnienie FORMULARZA REJESTRACYJNEGO.

Konferencja odbywać się będzie w Bibliotece Narodowej (Audytorium im. Stefana Dembego) w godz. 10.00-18.00. W programie przewidziano cztery panele tematyczne z udziałem wybitnych ekspertów:

  • Muzyka i prawo w sieci

Czy prawo nadąża za technologią – jak chronić prawa autorskie, producenckie i wykonawcze w Internecie? Jak zapewnić jak najszerszy dostęp do dóbr kultury bez łamania prawa autorskiego?

  • Artysta w Internecie

Jak skutecznie dystrybuować, sprzedawać i promować muzykę w sieci – jak zarabiać na własnej twórczości (serwisy, zasady, narzędzia)? Korzyści i zagrożenia płynące z Internetu. Nowi uczestnicy rynku muzycznego i nowe relacje pomiędzy dotychczasowymi graczami.

  • Muzyka w środowisku cyfrowym – nowe modele biznesowe

Nowe trendy technologiczne: muzyka „w chmurach” – iCloud firmy Apple, Google Play Android Platform. Platformy subskrypcyjne. Nowi partnerzy w dystrybucji muzyki. Marketing w środowisku cyfrowym.

  • Muzyka polska a media elektroniczne

Promocja, dystrybucja i udostępnianie muzyki polskiej w Internecie – problemy i wyzwania.

Szczegółowy program Konferencji znajduje się TUTAJ.

Organizatorami Konferencji jest Instytut Muzyki i Tańca oraz Związek Producentów Audio Video.