Wersja do druku

Udostępnij

Towarzystwo im. Witolda Lutosławskiego, Polskie Radio Program 2, Instytut Muzyki i Tańca oraz Instytut Adama Mickiewicza serdecznie zapraszają na uroczystą promocję książki Andrzeja Chłopeckiego Przewodnik po muzyce Witolda Lutosławskiego. PostSłowie.

Zaplanowana jako kompletny leksykon twórczości Lutosławskiego, spisywana była od lipca do września 2012 roku i ostatecznie nie została ukończona – autor zdążył w niej jednak ująć opis najważniejszych kompozycji Lutosławskiego, a przede wszystkim rozbudowany, trzyczęściowy esej składający się na dobitne podsumowanie znaczenia jego twórczości.

Promocja odbędzie się w foyer Studia Koncertowego Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego, 28 stycznia (poniedziałek) o godz. 17.30 (Warszawa, ul. Modzelewskiego 59) przed rozpoczęciem koncertu Filharmonii Wrocławskiej jako impreza towarzysząca festiwalowi „Łańcuch X”, odbywająca się w ramach Roku Lutosławskiego.

Ze względu na transmisję radiową spotkania, prosimy o punktualne przybycie.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close