Wersja do druku

Udostępnij

W ramach prowadzanego tam pilotażu wojewódzkiego maturzyści Zespołu Szkół Technicznych im. M. Skłodowskiej-Curie całkowicie dobrowolnie i bezpłatne będą mogli wziąć udział w pięciu koncertach symfonicznych w Filharmonii Lubelskiej. Wojewódzki pilotaż programu nie mógłby zostać realizowany bez współpracy z Powiatem Puławskim, który w jej ramach zapewnia uczniom transport na i z koncertu w Lublinie. Instytut Muzyki i Tańca pokrywa zaś koszty związane z zakupem biletów dla uczniów wraz osobami towarzyszącymi i opiekunami z Zespołu Szkół Technicznych.

Pierwszy koncert na którym blisko 50-cio osobowa grupa uczniów zasiądzie w nowo wyremontowanej Sali Koncertowej Filharmonii Lubelskiej odbędzie się 26.02.2016r. Dla wielu z nich ta wizyta będzie nie tylko pierwszą w nowych wnętrzach Filharmonii w Lublinie, ale pierwszą w życiu. Tym bardziej cieszy nas, że taka wizyta może odbyć się w ramach programu filharmonia/ostrożnie, wciąga!!!. Liczymy na to, że nie będzie ona ostatnią.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close