Wersja do druku

Udostępnij

Serdecznie zapraszamy na prezentację nowej strony Programu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego „Kolekcje – Zamówienia kompozytorskie”, którego operatorem jest Instytut Muzyki i Tańca. Prezentacja odbędzie podczas Międzynarodowego Festiwalu Kompozytorów Krakowskich w dniu 23 kwietnia (sobota) o godz. 16.00 w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha przy ul. M. Konopnickiej 26 w Krakowie.

Serwis został zaprojektowany z myślą o promocji współczesnych polskich kompozytorów, animatorach i programatorach koncertów i festiwali muzycznych oraz o beneficjentach programu. Celem programu jest wspieranie współczesnej twórczości muzycznej poprzez zamawianie nowych dzieł, a także stworzenie dogodnych warunków umożliwiających lokowanie jej w przestrzeni publicznej.

W spotkaniu wezmą udział pracownicy Instytutu Muzyki i Tańca odpowiedzialni za realizację Programu, będzie więc to także okazja do wymiany uwag i dyskusji na temat Programu.

Serwis jest dostępny pod adresem www.zamowieniakompozytorskie.pl

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close