Wersja do druku

Udostępnij

Prezentacja odbędzie się 25 września 2015 r. (piątek) o godzinie 12.00 w sali Lindego Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego przy ul. Dobrej 56/66 w Warszawie podczas konferencji Język muzyczny współczesnych kompozytorów polskich: autorefleksje organizowanej przez Instytut Muzykologii UW i Związek Kompozytorów Polskich.

Serwis zawiera niemal 300 szczegółowo opisanych dzieł oraz 190 wizytówek kompozytorów z polski i zagranicy. Umożliwia przeszukiwanie bazy utworów. Zawiera linki do nagrań, materiałów wykonawczych, recenzji oraz biogramów kompozytorów, wykonawców i instytucji zamawiających utwory. Serwis jest dwujęzyczny, polski i angielski.

Serwis eZAMÓWIENIA umożliwia składanie sprawozdań, tworzenie kalendarza prawykonań oraz wprowadzanie zmian do przesłanych materiałów przez Beneficjentów Programu.

zamowieniakompozytorskie.pl – żródło polskiej muzyki najnowszej

Wykonanie portalu www.zamowieniakompozytorskie.pl zostało zrealizowane ze środków
Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close