Wersja do druku

Instytut Muzyki i Tańca ogłasza rekrutację na stanowisko koordynator projektów w departamencie tańca

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie projektami w zakresie tańca,
  • proponowanie zakresu i priorytetów nowych projektów w zakresie tańca,
  • koordynacja i zarządzanie realizacją poszczególnych zadań
    w projektach zgodnie z określonym harmonogramem, budżetem
    oraz poziomem merytorycznym i wykonawczym,
  • tworzenie pełnej dokumentacji projektów, w tym m.in. harmonogramów i kosztorysów,
  • efektywne zarządzanie ryzykiem projektowym, zarządzanie zmianami w projekcie oraz problemami,
  • raportowanie i prezentowanie realizacji projektu,
  • wypracowanie i wdrażanie nowych oraz modyfikacja istniejących działań.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • wykształcenie lub doświadczenie w zakresie tańca,
  • doświadczenie w zakresie zarządzania projektami,
  • bardzo dobra organizacja pracy, dokładność i rzetelność,
  • samodzielność i proaktywność w działaniu,
  • nastawienie na realizację wyznaczonych celów,
  • kreatywność, gotowość do podejmowania wyzwań,
  • biegła obsługa komputera i programów biurowych
    (min. pakiet MS Office),
  • znajomość języka angielskiego min. na poziomie dobrym,
  • znajomość innych języków obcych mile widziana.

    Rodzaj zatrudnienia:

    Umowa zlecenie, umowa z osobą prowadzącą działalność gospodarczą;
    w perspektywie możliwość umowy o pracę w wymiarze pełnego etatu.

    Termin nadsyłania ofert:

    16.09.2018 r.

    Praca od 1 października 2018 r.

    Zapewniamy wszelkie niezbędne narzędzia do pracy, wsparcie zgranego zespołu, możliwość bezpośredniego uczestnictwa w najciekawszych projektach z dziedziny tańca w Polsce.

    Praca na umowę zlecenie

    Zapraszamy do złożenia swojego CV w formie elektronicznej na adres imit@imit.org.pl.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Instytut Muzyki i Tańca w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

    Informujemy, że Administratorem danych jest Instytut Muzyki i Tańca siedzibą w Warszawie przy ul. Aleksandra Fredry 8. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.