Wersja do druku

Udostępnij

Serdecznie zapraszamy do nadsyłania zgłoszeń do udziału w OPEN PLATFORM – prezentacjach polskich artystów sztuki tańca i choreografii. Będą one miały miejsce podczas finału Polskiej Platformy Tańca, który odbędzie się w dniach 5-8 września 2019 roku w Gdańsku. Głównymi współorganizatorami Platformy w 2019 roku są Stowarzyszenie Teatr Dada von Bzdülöoraz Fundacja Polka dot.

Wybrani artyści będą mogli zaprezentować przed międzynarodowym gronem kuratorów, przedstawicieli festiwali oraz instytucji, zaproszonych na Platformę główne założenia swojej twórczości, obszary zainteresowań, kierunki i modele współpracy, które ich interesują. Spotkanie będzie doskonałą okazją do nawiązania partnerstw i promocji dotychczasowych osiągnięć tanecznych i choreograficznych polskich artystów.

Jak wziąć udział w OPEN PLATFORM 

Artyści, którzy chcą się zaprezentować podczas OPEN PLATFORM, proszeni są o wypełnienie formularza online do 30 kwietnia 2019 roku, dostępnego pod adresem:

https://goo.gl/forms/geoKT70UMtc6aoWq2

 

Formularz powinien zawierać:

– imię i nazwisko lub nazwę zespołu;

– CV (życiorys artystyczny);

– odpowiedź na pytanie „Dlaczego chcesz się zaprezentować podczas Polskiej Platformy Tańca 2019?”;

– linki do stron przedstawiających twórczość artysty;

– linki do nagrań wybranych spektakli.

 

Komisja, składająca się z przedstawicieli organizatorów, wybierze piętnastu artystów do udziału w OPEN PLATFORM. Zostaną oni poinformowani o udziale w prezentacjach do 15 maja 2019 roku.

Zaproszeni twórcy przygotują swoje prezentacje przy wsparciu trenera, podczas grupowych warsztatów z komunikacji oraz indywidualnych konsultacji. Warunkiem wzięcia udziału w prezentacji jest uczestnictwo w warsztatach przygotowujących. Warsztaty odbędą się pomiędzy 21 a 23 czerwca 2019 roku.

W razie pytań dotyczących OPEN PLATFORM, prosimy o kontakt z koordynatorką Polskiej Platformy Tańca, Karoliną Wycisk: info@polskaplatformatanca.pl.

Strona internetowa Polskiej Platformy Tańca 2019:

http://www.polskaplatformatanca.pl