Wersja do druku

Udostępnij

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ramowym programem Polskiej Platformy Tańca 2014, która odbędzie się w dniach 7-9 listopada 2014 w Lublinie. Organizatorami wydarzenia są Instytutem Muzyki i Tańca oraz Centrum Kultury w Lublinie. Platforma jest przeglądem konkursowym najciekawszych spektakli tańca zrealizowanych w ciągu ostatnich dwóch lat przez polskich artystów. Wyboru 13 spektakli prezentowanych podczas Platformy dokonała dziewięcioosobowa Komisja Artystyczna. Podróżując po całym kraju przez półtora roku jurorzy obejrzeli prezentacje niemal stu zgłoszonych do konkursu spektakli. Pokazom spektaklowym w ramach PPT 2014 towarzyszyć będą prezentacje sceny tańca w wybranych krajach Europy Środkowo-Wschodniej, spotkania z twórcami rekomendowanymi przez Komisję Artystyczną w ramach Wizytówek artysty oraz targów Open Platform służących nawiązywaniu krajowej i międzynarodowej współpracy. Wszystkie wydarzenia odbywać się będą w Centrum Kultury w Lublinie oraz w Akademickim Centrum Kultury Chatka Żaka.

Zapraszamy do rejestracji swojego udziału w Polskiej Platformie Tańca. Rejestracja jest bezpłatna i obejmuje wstęp na wszystkie wydarzenia (Uwaga! Liczba miejsc na wybrane spektakle jest ograniczona).

TRAILER

Więcej informacji: http://www.polskaplatformatanca.pl

***

Organizatorzy Polskiej Platformy Tańca 2014  zapraszają także profesjonalnych twórców, pedagogów technik tanecznych i organizacje działające w dziedzinie tańca (w tym wydawnictwa mające w swojej ofercie publikacje dotyczące tańca) do nadsyłania zgłoszeń do udziału w Open Platform – networking. W ramach mini-targów wystawcy będą mieli możliwość zaprezentowania swojej działalności. oraz wymiany doświadczeń i nawiązania współpracy. Do dyspozycji wystawców będą małe stoiska do prezentacji materiałów (I piętro Centrum Kultury w Lublinie). Uczestnicy Open Platform będą mieli możliwość spotkania z kuratorami i dyrektorami festiwali z kraju i zagranicy, profesjonalistami z kraju i publicznością PPT.

Open Platform  –  networking odbędzie się w dniach 8-9 listopada 2014 (sobota/niedziela) w godzinach 13.00- 15.00.

Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się na adres mailowy: info@polskaplatformatanca.pl (w temacie maila prosimy o wpisanie Open Platform – networking). Termin rejestracji mija 20 października.

W zgłoszeniu prosimy o podanie:

– nazwy zespołu / nazwiska artysty lub pedagoga / nazwy organizacji oraz w wypadku zespołów i organizacji: liczby przedstawicieli obecnych na Open Platform

– danych kontaktowych

– dat pobytu

 

Organizator zapewnia nocleg dla max. 2 osób z danej organizacji/instytucji.