Wersja do druku

Udostępnij

W niedzielę 24 czerwca zapraszamy do Centrum Inicjatyw Artystycznych we Wrocławiu (ul. Sienkiewicza 8 a) na pokaz finałowy na zakończenie II edycji programu Myśl w ruchu, realizowanego przy wsparciu Instytutu Muzyki i Tańca. Pokaz odbędzie się dwukrotnie – o godz. 16. 00 i 18.00.

W programie:

– CMYK – prezentacje taneczne grup warsztatowych  pod kierunkiem Ewy Staroń, Jakuba Gontarskiego, Kacpra Lipińskiego, Dariusza Mrowca)

– wykład Magdaleny  Zamorskiej

– pokaz dokumentacji multimedialnej

CMYK oznacza zestaw czterech podstawowych kolorów. Łącząc je ze sobą uzyskujemy paletę wszystkich możliwych barw. Możemy uzyskać każdy z kolorów. Stąd pomysł, by pokaz finałowy programu Myśl w ruchu – II edycja był zainspirowany ideą łączenia barw.

Każda z grup biorących udział w programie przez parę miesięcy pracowała z innym instruktorem, w różnorodnych technikach tanecznych, miała kontakt z sobie tylko znanymi rodzajami artystycznej wypowiedzi i specyficznymi sposobami działania .
Każda z grup jest  wyjątkowa i efekt jej pracy to jeden z podstawowych kolorów CMYK.

WSTĘP WOLNY. Informujemy, że ze względu na ograniczona ilość miejsc na widowni ( 90 osób) prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsc telefoniczną (+48 666 533 665) lub e-mailową (cia@cia.wroclaw.pl)

Program został sfinansowany ze środków Instytutu Muzyki i Tańca.