Wersja do druku

Udostępnij

Uroczystość nadania imienia Kolberga Szkole Muzycznej I stopnia w Czasławiu miała miejsce 17 października 2014 r. i zgromadziła dyrekcję, nauczycieli, uczniów, zaprzyjaźnionych dyrektorów placówek kulturalnych z małopolski oraz przedstawicieli władz wojewódzkich, samorządowych, Sejmu RP oraz IMIT.

Szkoła Muzyczna I stopnia w Czasławiu działa od 5 lat. W Roku Kolberga realizowała dwa ważne projekty: I Ogólnopolski Konkurs Akordeonowy Motion Music Festival oraz Konkurs Kompozytorski „Kolbergowskie inspiracje muzyczne”. Projekty sfinansowane zostały z programu MKiDN „Kolberg 2014 – Promesa”. W dniu odsłonięcia tablicy odbył się uroczysty koncert w wykonaniu uczniów PSM oraz międzyszkolnej orkiestry akordeonowej.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close