Do otwartego konkursu w formule Open Call do Polskiej Sieci Tańca 2022 aplikowało sześćdziesięciu dwóch Wnioskodawców. Do Puli Sieci włączone zostały trzy nowe Wieczory.

Wersja do druku

Udostępnij

Wykaz złożonych wniosków (w kolejności alfabetycznej wg nazwy Wnioskodawcy):

Lp. Wnioskodawca Tytuł Wieczoru
1 Agata Gregorkiewicz BODYFULNESS
2 Agata Życzkowska, Fundacja Rozwoju Teatru 'NOWA FALA’ Axiom of Choice, Extinction, WoDA: Waterfall of Dance/Democratic/Dialog Actions
3 Agnieszka Czichy Liberi
4 Agnieszka Czichy Co tu tak dudni
5 Agnieszka Kryst Expiria
6 Aleksandra Borys re-Imagining
7 Aleksandra Bożek-Muszyńska Goździk w pustej muszli
8 Aleksandra Krajewska Where Lost Things Go
9 Andrzej Adamczak Nie czas by spać, Instynkt
10 Anna Mikuła BRIGHT FUTURE
11 Anna Zglenicka Solo na 4 kaski i stracony czas
12 Anna Zglenicka MIRRORING / Win.Dows_38
13 Artur Grabarczyk de light
14 Barbara Bujakowska Jestem miłością III
15 Bartosz Woszczyński, B’cause Dance Company Do łez
16 Daniela Komędera- Miśkiewicz Sticky Fingers Club
17 Daria Szymańska Cienie Wieży
18 Filip Hylewicz absolutist.
19 Fundacja „Kipisz” Cudów nie będzie
20 Fundacja ArtTrakcja SKIN HUNGER
21 Fundacja na Rzecz Kultury „Walizka” Synesthesis
22 Fundacja Nowszego Teatru ODYSEJA
23 Fundacja SmarT.eatr Le Villi Ballady i Romanse
24 Fundacja Teatr o.de.la Kraksa
25 Fundacja Teatr o.de.la Ekstazy
26 Izabela Barska-Kaczmarczyk, Teatr Ziemi Rybnickiej Ciało Moje
27 Izabella Nowacka taniec o końcu świata
28 Jakub Szwed, Fundacja Sztukmistrze Gradient
29 Jakub Szwed, Fundacja Sztukmistrze 9.811
30 Janusz Orlik III Symfonia
31 Julia Dondziło Grafeet
32 Kamil Joński, Teatr im. St. I. Witkiewicza w Zakopanem Chrobot, czyli Na Przełęczach Bezsensu
33 Katarzyna Pastuszak ANATOMIE, LANDSCAPE BEFORE CATASTROPHE
34 Krzysztof Lubka Jestem pedałem, zbyt długo się bałem
35 Magda Niedzielska Humanimal
36 Magdalena Jędra Złe ziele
37 Magdalena Kowala Unbody
38 Małgorzata Mielech Miss Liberty
39 Marek Szajnar GLORIA | LUNAR
40 Maria Zimpel Motions of Revolution
41 MICHAŁ ADAM GÓRAL BLUSH
42 Michał Misza Czorny Po drugiej stronie Wisły
43 Mikołaj Karczewski Cornerstone
44 Monika Błaszczak Święto Wiosny: Preludium
45 Monika Szpunar PRZESADA
46 Olsztyński Teatr Tańca / Fundacja Tańca i Sztuki ARToffNIA Poruszony Las
47 Olsztyński Teatr Tańca działający w ramach Fundacji Tańca i Sztuki ARToffNIA MOA
48 Paulina Będkowska We Are The Revolution
49 Paweł Łyskawa White Rabbit
50 Paweł Sakowicz Drama
51 Performat Production – Karolina Wycisk i Fundacja Performat Mój ogon i ja
52 Piotr Stanek Imaginary Archive
53 Purple Parrot Joanna Stasina Café Müller
54 Purple Parrot Joanna Stasina One Hundred Falls, illusions of shameless abundance
55 Sara Kozłowska Porozmawiajmy o Nas
56 STOWARZYSZENIE ARTYSTÓW KOLEKTTACZ FRAJDA GRANDA BZIK
57 Stowarzyszenie Koniński Teatr Tańca Usłane balonami
58 Stowarzyszenie Teatralne A Part Four More
59 Stowarzyszenie Upowszechniania Inicjatyw Kulturalnych Sztuka Nowa Przestrzenie Kobro
60 Teatr ,,Baj Pomorski” Become Human | Pestka
61 Tres Lunas Flamencas Dorota Dzięcioł La distancia
62 Weronika Pelczyńska Still Standing

39 wniosków zostało odrzuconych ze względów formalnych. Uzasadnienie odrzucenia z powodu niedopełnienia kryteriów formalnych zawarto w Protokole oceny formalnej Otwartego Konkursu do Puli Polskiej Sieci Tańca 2022. Z tego względu wnioski te nie podlegały ocenie merytorycznej.

Protokół dostępny jest TUTAJ.

Członkowie Komisji Konkursowej przyjęli do oceny merytorycznej 23 wnioski.

25 kwietnia 2022 w formie online na platformie Teams odbyło się posiedzenie Komisji Konkursowej opiniującej złożone wnioski.

Skład Komisji opiniującej:

Karolina Garbacik – ekspertka zewnętrzna, choreografka, pedagog tańca, twórca i dyrektor festiwalu Kalejdoskop

Maria Miotk – ekspertka zewnętrzna, kuratorka Gdańskiego Festiwalu Tańca, tancerka, choreografka

Grzegorz Pańtak – reprezentant Rady Polskiej Sieci Tańca, tancerz, pedagog tańca, choreograf, współzałożyciel i wicedyrektor Kieleckiego Teatru Tańca

Komisja Konkursowa dokonując wyborów kierowała się poniższymi aspektami: prezentowana wartość artystyczna, zgodność z celami projektu, różnorodność repertuarowa, kompleksowość zgłaszanych Wieczorów, wysokość proponowanych warunków finansowych oraz możliwość realizacyjna.

Po dyskusji wyłonione zostały trzy wnioski, które otrzymały rekomendację do włączenia do Puli Polskiej Sieci Tańca 2022.

Zastępca Dyrektora Narodowego Instytutu Muzyki i Tańca, Pan Karol Urbański, na podstawie rekomendacji Komisji, podjął ostateczną decyzję o włączeniu do Puli Polskiej Sieci Tańca 2022 poniższych Wieczorów:

Lp. Wnioskodawca Nazwa Wieczoru Kategoria Wieczoru
1 Bartosz Woszczyński, B’cause Dance Company Do łez „duży” Wieczór
2 Magdalena Kowala Unbody „duży” Wieczór
3 Performat Production – Karolina Wycisk i Fundacja Performat Mój ogon i ja spektakl dla dzieci/familijny

Wszystkim wnioskodawczyniom i wnioskodawcom dziękujemy za przesłane wnioski i już dziś zapraszamy serdecznie do aplikowania w kolejnych naborach organizowanych przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca.

powiązane

Wydarzenia

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close