Wersja do druku

Udostępnij

OGŁOSZENIE WYNIKÓW NABORU MOVEMENT RESEARCH AT JUDSON CHURCH

W ramach naboru wniosków na dwutygodniową wizytę studyjną w Movement Research 2019
w Nowym Jorku

 

„Movement Research at Judson Church”, we współpracy z GPS/Global Practice Sharing Program, Art Stations Foundation oraz Instytutem Muzyki i Tańca, ogłasza wyniki naboru wniosków na dwutygodniową wizytę studyjną w Movement Research w Nowym Jorku (od 30 listopada do

15 grudnia 2019).

W odpowiedzi na ogłoszenie o naborze wpłynęło 50 aplikacji. Komisja złożona z ekspertów zewnętrznych i przedstawicielki Instytutu Muzyki i Tańca zarekomendowała 49 wniosków (jeden wniosek został odrzucony ze względów formalnych – zgłoszenie wpłynęło po zakończeniu naboru wniosków). Rekomendowane wnioski podlegały opiniowaniu, biorąc pod uwagę kryteria oceny formalnej (termin złożenia wniosku, poprawność aplikacji i jej zgodność z wymaganiami określonymi w ogłoszeniu o naborze) oraz kryteria oceny merytorycznej: spójność i wartość artystyczną projektu, dotychczasowy dorobek choreografa i tancerzy, otwarcie na współpracę z artystami z Nowego Jorku.

Komisja w składzie:

Marya Wethers – Movement Research at Judson Church

Joanna Leśnierowska – Art Stations Fundation

Julia Hoczyk – Instytut Muzyki i Tańca

Wybrała do realizacji z 49 zarekomendowanych projekt i kandydaturę:

  • Magdalena Jędra
  • Aleksandra Bożek-Muszyńska

Gratulujemy!

Dziękujemy wszystkim uczestniczkom  za zgłoszenia do naboru realizowanego w edycji programu wizyty studyjnej w Nowym Jorku Movement Research 2019. Kolejny nabór na wizytę studyjną w 2020 zostanie ogłoszony w pierwszej połowie 2020 roku.

OGŁOSZENIE WYNIKÓW NABORU MOVEMENT RESEARCH AT JUDSON CHURCH.docx