Wersja do druku

Udostępnij

Wyniki naboru wniosków do Programu Lutosławski 2013 – Promesa zostały opublikowane 11 grudnia 2012 roku przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Operatorem programu jest Instytut Muzyki i Tańca.

Do Programu wpłynęło 286 wniosków, które oceniał powołany przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Zespół Sterujący w składzie: Grzegorz Michalski, Jerzy Kornowicz, Małgorzata Małaszko-Stasiewicz, Michał Merczyński, Paweł Potoroczyn, Kamila Stępień-Kutera, Andrzej Kosowski i Joanna Szymajda. Decyzją Ministra do realizacji zostały wybrane 84 wnioski o łącznej wartości ponad 6,5 miliona złotych. Pełna lista wniosków rozpatrzonych pozytywnie, negatywnie oraz odrzuconych z powodu błędów formalnych dostępna jest na stronie Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w zakładce Programy MinistraLutosławski 2013 – Promesa oraz na stronie IMIT w zakładce programyprogramy ministra.

W przypadku jeśli złożony wniosek nie otrzymał dofinansowania, ale w toku oceny uzyskał co najmniej 50 pkt., Wnioskodawcy przysługuje możliwość złożenia odwołania po ukazaniu się informacji w systemie EBOI. Odwołania można składać do 23 grudnia 2012 roku.

Celem Programu Lutosławski 2013 – Promesa jest uczczenie 100. rocznicy urodzin Witolda Lutosławskiego poprzez działania o charakterze artystycznym, edukacyjnym, naukowym i wydawniczym oraz promocję polskiej muzyki XX wieku i muzyki współczesnej. Wybrane projekty obejmują zarówno szereg festiwali i koncertów, jak również działania edukacyjne, popularyzatorskie i naukowe, jak również wydawnicze, nagraniowe i dokumentacyjne. Projekty będą realizowane w wielu miastach Polski i w wielu ośrodkach zagranicznych. Pełen kalendarz wydarzeń będzie opublikowany na stronach obchodów Roku Lutosławskiego www.lutoslawski.culture.pl.

 

WYNIKI NABORU:

LISTA WNIOSKÓW ROZPATRZONYCH POZYTYWNIE

LISTA WNIOSKÓW ROZPATRZONYCH NEGATYWNIE

LISTA WNIOSKÓW Z BŁĘDAMI FORMALNYMI