Wersja do druku

Udostępnij

Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego zaprasza do składania wniosków o udział w programie „Lato w Teatrze 2012”. Program Lato w teatrze – taniec obejmuje dofinansowanie działań taneczno-teatralnych dla dzieci i młodzieży o realizowanych w okresie wakacyjnym. Do udziału w programie Lato w teatrze mogą zgłaszać się grupy taneczno-teatralne posiadające osobowość prawną, które przygotują projekt z zakresu edukacji tanecznej polegający na przeprowadzeniu dwutygodniowych warsztatów artystycznych w grupach (aktorska, kostiumowo-scenograficzna, muzyczna, promocyjno-dziennikarska i ewentualnie techniczna lub inna), zakończonych dwukrotną prezentacją ich efektów w sali teatralnej albo/i w innym miejscu w przestrzeni danego miasta.

Nabór do programu jest dwuetapowy. Aby zgłosić się do udziału w Programie Lato w teatrze, należy przesłać wypełniony formularz listu intencyjnego do 16 kwietnia 2012 r. na adres:

Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego
ul. Jazdów 1
00-467 Warszawa
(z dopiskiem: Lato w teatrze – taniec)

Do pobrania regulamin i formularz listu intencyjnego:

Regulamin

Załącznik do regulaminu nr 1

Załącznik do regulaminu nr 2

List intencyjny

Wyboru listów intencyjnych dokona komisja ekspertów. Instytucje i organizacje, z których zostaną nadesłane wybrane listy intencyjne, będą zaproszone do składania wniosków.

Procedura składania wniosków rozpocznie się 23 kwietnia i potrwa do 14 maja 2012 r.

Kontakt:
Magdalena Szpak – koordynator programu Lato w teatrze
tel. 22 501 70 33, fax 22 501 70 26, kom. +48 534 103 020

Więcej informacji: www.instytut-teatralny.pl, www.latowteatrze.pl