Wersja do druku

Udostępnij

14 lutego odbyło się posiedzenie komisji dokonującej wyboru osób zakwalifikowanych do udziału w II edycji programu Krytyka muzyczna 2.0. W skład komisji weszli wykładowcy prowadzący wykład i warsztaty – Jan „Ptaszyn” Wróblewski i Maciej Karłowski oraz dr Rafał Ciesielski.

Druga edycja programu, której tematem jest Krytyka jazzowa, odbędzie się w terminie 22-26 lutego.

Program, realizowany przy współpracy Stowarzyszenia Sztuka Teatr oraz Państwową Ogólnokształcącą Szkołą Muzyczną I i II st. im. Stanisława Moniuszki w Bielsku-Białej, obejmuje uczestnictwo w wykładzie i warsztatach krytyki jazzowej oraz publikację napisanych przez uczestników tekstów. Wykład poprowadzi Jan „Ptaszyn” Wróblewski, a warsztaty Maciej Karłowski.

Wydarzeniem, które będzie przedmiotem recenzji i opracowań krytycznych jest LOTOS JAZZ FESTIVAL 14. Bielska Zadymka Jazzowa (22-26.02.2012, Bielsko-Biała).
www.zadymka.pl

Do udziału w programie aplikowało 16 osób. Wśród pięciu zakwalifikowanych uczestników II edycji programu znaleźli się:

Piotr Bobiński

Adam Romel

Marta Januszkiewicz

Karolina Beimcik

Katarzyna Cudzich-Budniak

Przy wyborze uczestników komisja kierowała się ich dotychczasową aktywnością na polu krytyki i publicystyki muzycznej, a także zainteresowaniem muzyką jazzową.

Dziękujemy wszystkim wnioskodawcom i gratulujemy zakwalifikowanym uczestnikom.

Szczegółowe informacje dotyczące realizacji programu oraz protokół obrad dostępne są
w zakładce programy.

14 lutego 2012 roku odbyło się posiedzenie komisji dokonującej wyboru osób zakwalifikowanych do udziału w II edycji programu Krytyka muzyczna 2.0. W skład komisji weszli wykładowcy prowadzący wykład i warsztaty – Jan „Ptaszyn” Wróblewski i Maciej Karłowski oraz dr Rafał Ciesielski.