Wersja do druku

Udostępnij

5. maja obchodziliśmy 202. urodziny Stanisława Moniuszki. Pozostając w świątecznym nastroju przygotowaliśmy dla Państwa KONKURS, w którym do zdobycia są 3 komplety płyt „Międzynarodowy Konkurs Muzyki Polskiej im. S. Moniuszki 2019 vol. 1-6”. Jest to wybór z nagrań live dokonanych podczas 1. edycji MKMP w Rzeszowie w 2019 roku. Muzykę Moniuszki, Melcer-Szczawińskiego, Elsnera, Dobrzyńskiego, Noskowskiego i wielu innych polskich kompozytorów usłyszą Państwo na płytach w wykonaniu uczestników i laureatów konkursu. Ostatnio seria płyt doczekała się obszernej recenzji pióra redaktora Piotra Iwickiego w Tygodniku Niedziela pt. „Wielkie święto polskiej muzyki”: https://www.niedziela.pl/artykul/153261/nd/Wielkie-swieto-polskiej-muzyki

Aby wziąć udział w naszym konkursie, wystarczy w komentarzu pod postem konkursowym na profilu internetowym w serwisie Facebook pod adresem https://www.facebook.com/IMITpolska / udzielić odpowiedzi na następujące pytanie opisowe:

Jakie jest twoje najciekawsze wspomnienie ze spotkania z muzyką Stanisława Moniuszki w roli głównej?

Na Państwa odpowiedzi czekamy do końca dnia 7. maja 2021. Nasza komisja konkursowa wybierze 3 najciekawsze odpowiedzi 10. maja 2021.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu, który znajduje się tutaj: REGULAMIN KONKURSU_MKMPvol1-6_EGS_6-7.05.2021.docx.