Koncert Laureatów XIII Międzynarodowego Konkursu Kompozytorskiego im. Kazimierza Serockiego 2013

Wersja do druku

Udostępnij

Serdecznie zapraszamy na Koncert Laureatów XIII Międzynarodowego Konkursu Kompozytorskiego im. Kazimierza Serockiego 2013.

Koncert odbędzie się 28 listopada o godz. 19.00 w Studio Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego przy ul. Modzelewskiego 59 w Warszawie.

W programie nagrodzone kompozycje:

dwie równorzędne Drugie nagrody – PANAYIOTIS KOKORAS (Grecja) – „SUSURRUS” na fortepian, skrzypce i wiolonczelę, SEUNGEUN LEE (Korea Południowa) – „MELTING CRYSTAL” na flet, klarnet, skrzypce, altówkę i wiolonczelę oraz dwie równorzędne TRZECIE nagrody: PIOTR TABAKIERNIK (Polska) – „SUMPIQO” na kwartet smyczkowy, perkusję i taśmę, SHOICHI YABUTA (Japonia) – „EDGE” na kwartet smyczkowy oraz Kazimierz SEROCKI – FANTASMAGORIA, Witold LUTOSŁAWSKI – KWARTET SMYCZKOWY

Wykonawcy:
Kwartet smyczkowy DAFÔ:
Justyna Duda I skrzypce
Danuta Augustyn II skrzypce
Aneta Dumanowska altówka
Marcin Mączyński wiolonczela
oraz
Grażyna Zbijowska flet
Krzysztof Zbijowski klarnet
Lech Napierała fortepian
Leszek Lorent perkusja
Ewa Guziołek-Tubelewicz projekcja dźwięku

Instytut Muzyki i Tańca jest współorganizatorem koncertu laureatów.

Organizatorem Międzynarodowego Konkursu Kompozytorskiego im. Kazimierza Serockiego jest Polskie Towarzystwo Muzyki Współczesnej.

Więcej informacji o koncercie i o możliwości zakupu biletów: http://www.studianagran.com.pl/koncerty/sala-witolda-lutoslawskiego/

 

 

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close