Wersja do druku

Udostępnij

Fundacja Polskiej Rady Muzycznej oraz Towarzystwo im. Witolda Lutosławskiego zapraszają na koncert laureatów VI Konkursu im. Witolda Lutosławskiego dla dzieci i młodzieży.

Oprócz występów laureatów w programie minirecital Andrzeja Bauera – członka jury tegorocznego Konkursu, który wykona: Wariację Sacherowską i autorskie opracowanie Warszawskiego Dorożkarza Witolda Lutosławskiego oraz własną kompozycję – Duotone.

Koncert odbędzie się 19 czerwca o godz. 12.00 w Sali Koncertowej Muzeum Fryderyka Chopina (Pałac Ostrogskich, ul. Okólnik 1). Przesłuchania finałowe odbędą się 18 czerwca 2011 r. o godz. 16.00 w Auli im. Ireny Kirjackiej w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych Nr 1 w Warszawie przy ul. Miodowej 22 c-d.

Wstęp wolny na wszystkie wydarzenia konkursowe.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close