Wersja do druku

Udostępnij

Dział edukacji Teatru Wielkiego – Opery Narodowej we współpracy z British Council zaprasza w ramach projektu Kino Tańca na pokaz INTROS – filmów składających się na pierwszą część cyklu Forward Motion, który wprowadza w tajniki gatunku zwanego po angielsku „screen dance”, prezentuje wywiady z artystami oraz filmy tańca. Filmy tgo cyklu przedstawiają najbardziej interesujące produkcje i projekty tańca oraz wykorzystanie nowej technologii we współczesnych układach choreograficznych. Zbiór filmów INTROS opracowany został przez profesor Liz Aggiss z Uniwersytetu w Brighton, której wykład poprzedzi pokaz filmu. Pokaz odbędzie się w ramach zaplanowanej na Międzynarodowy Dzień Teatru ogólnowarszawskiej akcji teatralnej TISZ (Teatr i Szkoła) dla licealistów i studentów pod hasłem „Chodź do teatru”, zainaugurowanej przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego.

Sale Redutowe Teatru Wielkiego – Opery Narodowej, 28 marca, godz. 18.00, wstęp na podstawie darmowych wejściówek pod warunkiem dokonania wcześniejszej rezerwacji pod adresem asapiego@teatrwielki.pl

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close