Wersja do druku

Udostępnij

Serdecznie zapraszamy na kolejny webinar dla artystów tancerzy „Jak napisać nietaneczne CV”,  który poprowadzi Ewa Warchoł.

Webinar rozpocznie się w sobotę 9 maja o 18.00 na platformie Zoom pod linkiem. Będzie trwać około 2 godziny (w tym czas na pytania uczestników). 

Podczas webinaru dowiedzą się Państwo:

• o rodzajach CV i funkcjach, jakie pełnią,

• jaka jest dobra konstrukcja CV i co zawrzeć w poszczególnych częściach,

• co umieszczać w CV, a czego nie, by podjąć pracę w zawodzie innym niż taniec.

Jeśli planują Państwo teraz lub w przyszłości szukać pracy zarobkowej – dodatkowej, czasowej czy stałej – webinar zapewni solidną pigułkę wiedzy i praktyczne wskazówki, które pomogą w przygotowaniu CV. 

Doradca będzie do Państwa dyspozycji w trakcie webinaru, a także po jego zakończeniu.

Zachęcamy do dołączenia do strony wydarzenia na Facebooku.

O prowadzącej:

Ewa Warchoł

Doradca zawodowy, coach, psychotraumatolog, trener. Certyfikowany konsultant narzędzi diagnostycznych (MBTI, Insight/DISC, Kompas Kariery), licencjonowany trener międzynarodowego programu „Spadochron” przygotowującego do podjęcia lub zmiany pracy. Od 5 lat towarzyszy tancerzom tańca zawodowego w procesie przekwalifikowania. Ma praktyczną i teoretyczną znajomość mechanizmów rynku pracy, w tym na podstawie blisko 25-letniego doświadczenia pracy w różnych branżach jako ekspert ds. rozwoju pracowników i rekruter. Realizuje kompleksowe programy outplacementowe we współpracy z międzynarodowymi liderami w tej branży. Od 2008 roku specjalizuje się w pracy z osobami w zmianie, w tym dokonującymi wyborów edukacyjno-zawodowych. Od 5 lat prowadzi zajęcia z doradztwa zawodowego w szkołach wyższych w Gdańsku i Warszawie. Prywatnie fascynuje się muzyką i tańcem dawnym. Przez 17 lat tańczyła w amatorskich zespołach tańca dawnego Pawanilia w Polsce i Pastime w UK. Uczestniczyła w kursach tańca prowadzonych między innymi przez Barbarę Sparti, Lievena Baerta, Brunę Gondoni, Dorothée Wortelboer, Jane Gingell.

Kontakt:
ewa.warchol@ideedlatanca.pl

Webinar jest przygotowany przez zespół ekspertów związanych z Instytutem Muzyki i Tańca, realizujących działania w ramach Programu przekwalifikowania zawodowego tancerzy. Program jest prowadzony w całej Polsce od 2015 roku. Eksperci pomagają tancerzom w podejmowaniu decyzji o rozpoczęciu drugiej kariery zawodowej. Więcej informacji: ideedlatanca.pl.