Wersja do druku

Udostępnij

Serdecznie zapraszamy na kolejny webinar dla artystów tancerzy „Jak dobrze przygotować wniosek stypendialny?”,  który poprowadzi Ewa Warchoł.

Webinar rozpocznie się w sobotę 23 maja o 18.00 na platformie Zoom i będzie trwać około 2 godziny (w tym czas na pytania uczestników).

Podczas webinaru dowiedzą się Państwo:

  • kiedy warto zacząć przygotowywać wniosek stypendialny,
  • z jakich części składa się wniosek oraz co i w jaki sposób należy we wniosku opisać,
  • ile zwykle zajmuje przygotowanie wniosku oraz z jakiej pomocy w przygotowaniu wniosku można skorzystać.

Jeśli planują Państwo aplikowanie o stypendium w tym lub przyszłym roku, warto wziąć udział webinarium.

Doradca będzie do Państwa dyspozycji w trakcje webinaru, a także po jego zakończeniu.

Link do spotkania: https://us02web.zoom.us/j/85467825962.

W czasie spotkania można zachować anonimowość i podać tylko tylko imię czy pseudonim. Ujawnienie wizerunku podczas uczestnictwa w webinarze jest dobrowolne.

Zachęcamy do dołączenia do strony wydarzenia na Facebooku
.

O prowadzącej:

Ewa Warchoł

Doradca zawodowy, coach, psychotraumatolog, trener. Certyfikowany konsultant narzędzi diagnostycznych (MBTI, Insight/DISC, Kompas Kariery), licencjonowany trener międzynarodowego programu „Spadochron” przygotowującego do podjęcia lub zmiany pracy. Od 5 lat towarzyszy tancerzom tańca zawodowego w procesie przekwalifikowania. Posiada praktyczną i teoretyczną znajomość mechanizmów rynku pracy, w tym na podstawie blisko 25-letniego doświadczenia pracy w różnych branżach jako ekspert ds. rozwoju pracowników i rekruter. Realizuje kompleksowe programy outplacementowe we współpracy z międzynarodowymi liderami w tej branży. Od 2008 roku specjalizuje się w pracy z osobami w zmianie, w tym dokonującymi wyborów edukacyjno-zadowowych. Od 5 lat prowadzi zajęcia z doradztwa zawodowego na uczelniach wyższych w Gdańsku i Warszawie. Prywatnie fascynuje się muzyką i tańcem dawnym. Przez 17 lat tańczyła w amatorskich zespołach tańca dawnego Pawanilia w Polsce i Pastime w UK. Uczestniczyła w kursach tańca prowadzonych między innymi przez: Barbarę Sparti, Lievena Baerta, Brunę Gondoni, Dorothée Wortelboer, Jane Gingell.

Kontakt:
ewa.warchol@ideedlatanca.pl

Webinar jest przygotowany przez zespół ekspertów związanych z Instytutem Muzyki i Tańca, realizujących działania w ramach Programu przekwalifikowania zawodowego tancerzy. Program jest prowadzony w całej Polsce od 2015 roku. Eksperci pomagają tancerzom w podejmowaniu decyzji o rozpoczęciu drugiej kariery zawodowej. Więcej informacji: www.ideedlatanca.pl.