Wersja do druku

Udostępnij

Instytut Muzyki i Tańca zaprasza wszystkich zawodowych twórców tańca współczesnego do udziału w Open Platform – spotkaniu z zagranicznymi gośćmi Polskiej Platformy Tańca. Termin zgłoszeń upływa 20 listopada !

Otwarciu Open Platform będzie towarzyszyła prezentacja działań Instytutu Muzyki i Tańca.

Jednocześnie zapraszamy do udziału w debacie o przyszłości Polskiej Platformy Tańca po panelu dyskusyjnym w dniu 9tym grudnia.

 

Open Platform

– polskie środowisko tańca współczesnego 8my grudnia, 12.00- 13.30, Sala pod Zegarem CK Zamek Open Platform  – po raz pierwszy organizowana w ramach Polskiej Platformy Tańca – to przestrzeń współdzielona przez polskich twórców tańca i zagranicznych gości Platformy. Polscy twórcy i animatorzy zawodowego tańca współczesnego zaprezentują swoją osiągnięcia i plany artystyczne w ramach otwartej formuły mini-targów. Open Platform pomyślana jest także jako pierwsze z cyklicznych, platformowych spotkań polskiego środowiska tańca.

Zgłoszenia do 20 listopada na adres taniec@imit.org.pl

 

Przyszłość Platformy Tańca – panel dyskusyjny 9ty grudnia, 12.00- 13.30, Sala Kameralna, CK Zamek

 

Dyskusja poświęcona formule Polskiej Platformy Tańca, w której wezmą udział organizatorzy dotychczasowych edycji PPT oraz kolejnej edycji Platformy planowanej na  rok 2014. Chcemy przedstawić pomysły na funkcjonowanie Platformy w przyszłości, zapraszając  przedstawicieli środowiska do wspólnej dyskusji. Mamy również nadzieję, że do dyskusji włączą się goście zagraniczni, mający doświadczenie w organizacji podobnych wydarzeń.

W panelu wezmą udział: Anna Hryniewiecka, Edyta Kozak, Joanna Szymajda, Ryszard Kalinowski, Katarzyna Mieczkowska-Czerniak (Z-ca Prezydenta Miasta Lublin).

Prowadzenie: Joanna Leśnierowska